Adam & Eve Hotel Belek 0850 333 44 11

İndirim KUPONU

100 tl

Rezervasyon : 0850 333 44 11

Adam & Eve Hotel Belek 0850 333 44 11

Adam & Eve Hotel Belek erken rezervasyon fiyatları

Adam & Eve Hotel Belek indirimli fiyatları

Adam & Eve Hotel Belek en ucuz fiyatları

Adam & Eve Hotel Belek telefonu

Adam & Eve Hotel Belek rezervasyon hattı

Adam & Eve Hotel Belek havuz resimleri

Adam & Eve Hotel Belek eğlence

Adam & Eve Hotel Belek nasıl bir otel

Adam & Eve Hotel Belek yemekleri nasıl

Adam & Eve Hotel Belek müşteri memnuniyeti

Adam & Eve Hotel Belek misafir yorumları

Özel Sınıf” kategorisinde, kendini “yıldızsız” olarak konumlayan, tasarım ödüllü Adam&Eve’de hizmet ve tatil anlayışımız da diğer özelliklerimiz gibi farklı:

Biz Adam&Eve’de, zevk sahibi konuklarımızın maksimum memnuniyeti için “üst düzey, yaratıcı tatil tasarımı” yapıyoruz.

Adam&Eve “En’leri” ile de görülmeye değer:

10.000 m² alanı, olağanüstü genişliği ve yüksekliği ile sizi dünyanın en geniş lounge’u bekliyor.

Eğlencenin ve ışık selinin içinde Bluetooth barda içkinizi yudumluyorsunuz 96 metre uzunluğu ile dünyanın en uzun barındasınız.

Eğer “Dizayn” bir odada kalacaksanız, o bile dünya standartlarının çok üzerinde bir genişliğe sahip, her biri aynı zamanda kişisel spa özelliği taşıyan dizayn odalarımız tam 64 m². Burası dünyanın en büyük odası.

Biraz serinlemek istiyorsunuz, işte iki olimpik havuzu kapsayan büyüklüğü ile dünyanın en uzun havuzu tüm ihtişamı ile karşınızda.

adam &eve hotel tamamen beyaz renk ve aynaların eşsiz uyumundan oluşmuş konsepti ile misafirlerini otele ilk adım attığı andan tatillerinin bittiği ana kadar büyülü bir peri masalında havası yaşatmaktadır.çok çeşitli dünya mutfağından lezzetlerin sunulduğu restoranları eşsiz lezzetleriyle mutlu edecektir.sauna hamam spa kapalı havuz vs çok güzel tasarıma sahiptir.

atrium barı çok inanılmaz ve etkileyici şovlara av sahipliği yapmaktadır. gece kulubunde ise müzik ve dansın ritmine kendinizi kaptıracağınızdan emin olabilirsiniz.

odalarına gelince istediğiniz renk ile aydınlatma yapabileceğiniz 4 bir yanı aynalarla kaplı ortamı özellikle balayı çiftlerinin tercih sebeplerinden biridir odalarda jakuzi bulunmaktadır. havuz başı dans şovları köpük partileri animasyon şovlar ile mükemmel bir tatil sizii bekliyor.

 

24 Saat Çağrı Merkezi | 0850 333 44 11
WhatsApp chat