Tatil Yolcusu
0850 333 44 11
ÇAĞRI MERKEZİ

Antalya uçak bileti 0850 333 44 11 pegasus onurair atlasjet anadolujet thy türk hava yolları şubesi ofisi telefonu acentesi

Antalya ucuz uçak bileti al 0850 333 44 11

Antalya uçak bileti

0850 333 44 11

en ucuz uçak bileti

indirimli antalya uçak bileti

antalya pegasus, antalya anadolujet, antalya türk hava yolları, antalya thy, antalya atlasjet, antalya onurair

Antalya sahip olduğu arkeolojik ve doğal güzellikler sayesinde “Türk Rivierası” adını almıştır. Deniz, güneş, tarih ve doğanın sihirli bir uyum içinde bütünleştiği Antalya, Akdeniz’in en güzel ve temiz kıyılarına sahiptir. 630 km. uzunluğundaki Antalya kıyıları boyunca, antik kentler, antik limanlar, anıt mezarlar, dantel gibi koylar, kumsallar, yemyeşil ormanlar ve akarsular yer alır.

Palmiyelerle sıralanmış bulvarları, uluslararası ödül sahibi marinası, geleneksel mimarisi ile şirin bir köşe oluşturan Kaleiçi ve modern mekanları ile Türkiye’nin en önemli Turizm Merkezi olan Antalya, Aspendos Opera ve Bale Festivali, Uluslararası Plaj Voleybolu,  Golf Müsabakaları, Okçuluk, Tenis, Kayak yarışmaları  etkinliklere, 1995 yılında açılan Antalya Kültür Merkezi ile de plastik sanatlar, müzik, tiyatro, sergi gibi birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

alobilet