Pegasus Beykoz 0850 333 44 11 uçak bileti şubesi ofisi bayisi

Beykoz Pegasus Uçak Bileti 0850 333 44 11

Pegasus havayolları firmamız oldukça köklü bir firmadır. Firmamızın ilk kurulduğu yer İstanbul’dur ve zaman içinde bütün Türkiye’ye yayılmıştır. Türkiye içinde 23 farklı yerde hizmet veren şirketimizin bir sürü farklı ilde ve ilçede de ofisleri bulunur. Bu Pegasus şirket ofislerine telefon numarası ile de ulaşabilirsiniz. İstanbul’da 49 ilçede hizmet veren şirketimizin bu ilçeler içinde de bir sürü farklı acentası bulunur. Bu ilçelerden birisi de Beykoz ilçesidir. Bu ilçede 5 farklı Pegasus acentamız bulunmaktadır. Pegasus Beykoz uçak bileti almak için bu acentaları kullanabilirsiniz. Pegasus Beykoz uçak biletiniz bu acentalarımızın tamamında satılmaktadır. Bu acentalara telefonlarınız ile ulaşma imkanınız bulunur. Pegasus Beykoz uçak bileti almak bu şekilde basit bir iştir. Telefon ederek biletlerinizi önceden ayırtma şansınız da vardır.

Pegasus Havayolları Kuralları

Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

Pegasus havayolları şirketimiz ile bilet almak için internet sitemiz çok kullanılmaktadır. Uçuşlarımızda düzeni sağlamak ve yolcularımıza daha iyi hizmet vermek adına şirketimizin bazı kuralları bulunur. Bu kurallardan bazıları şunlardır:

  • Satın aldığınız biletlerin geçerliliği kupon alındıktan sonra 1 yıldır.
  • Açık tarihli olan biletlerinizde de geçerlilik süresi 1 yıl olarak belirlenmiştir.
  • Yapmış olduğunuz rezervasyon başkasına devredilemez ve isim değişikliği yapılamaz.
  • Kalkış saatinden sonra rezervasyon değişikliği yapılamaz, bilet iade edilemez ve ücret geri verilmez.
  • Aldığınız biletlerin kullanım süresi dolduğunda bilet iadesi ya da değişiklik yapılamaz.
  • Ücret iadesi ancak ödeme yapılan ofisten yapılabilir.
  • İnternet üzerinden yapılan satışlarda ücret iadesi kartın sahibi olan kişiye yapılmaktadır.

Bu ve buna benzer kurallara uyulduğu takdirde yolcularımız çok keyifli bir uçuş yaşayacaklardır. Pegasus uçak biletlerimizi alırken ödeme yapmak için nakit, kredi kartı gibi yöntemleri kullanabilirsiniz. İnternet sitemizde de kredi kartı ödeme seçeneğimiz yer almaktadır.

24 Saat Çağrı Merkezi | 0850 333 44 11
WhatsApp chat