Tatil Yolcusu
0850 333 44 11
ÇAĞRI MERKEZİ

Pegasus Büyükçekmece 0850 333 44 11 uçak bileti şubesi ofisi bayisi

Büyükçekmece Pegasus Uçak Bileti 0850 333 44 11

Günümüzde birçok havayolu şirketi bulunur. Eskiden Türkiye’de daha az havayolu şirketi bulunurken artık bu şirketler çeşitliliğini arttırmıştır. Bu havayolu şirketlerinden birisi de Pegasus hava yolu şirketimizdir. Pegasus hava yolu şirketimiz 1990 yılında Türkiye’de, İstanbul’da açılmıştır. Düşük ücret ilkesi ile yola koyulan firmamız bu ilkesini yıllardır sürdürmektedir. Türkiye’de birçok farklı yere seyahat imkanı sağlayan şirketimizin ülkemizde 29 farklı yerde uçuş noktası bulunur. En son 2013 yılında 6 uçuş noktasında daha hizmet vermeye başlayan şirketimizin 2013 yılından itibaren Muş, Denizli, Nevşehir, Kahramanmaraş, Zafer ve Amasya üzerinden de uçuşları başlamıştır. Bu merkezlere de firmamız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şirketimizin İstanbul olmak üzere bir sürü ilçe içinde de ofisleri bulunur. Bu ofisler ile bilet alma işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Bu ofislerden birisi olan Büyükçekmece semtimiz size yakında buradan ofisimize ulaşabilirsiniz Pegasus Büyükçekmece uçak bileti alma işleminizi buradan yapabilirsiniz. Burada Pegasus Büyükçekmece uçak bileti alma işlemi dışında başka işlemleri de yapma şansınız olacaktır. Örnek olarak Pegasus Büyükçekmece uçak bileti almak yerine rezervasyon yaptırabilir ya da firmamız da yer alan indirimler ve indirim zamanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için ofisimize uğrayabilirsiniz.

Havayolu Şirketlerinde Kampanyalar!

Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

Pegasus havayolu firmamızda çeşitli zaman dilimlerinde indirim kampanyaları olur. Bu indirim kampanyaları ile daha ucuz bir bilet sahibi olabilirsiniz. Erken rezervasyon dönemlerinde de biletlerinizi uygun fiyata alam şansınız olacaktır. Bu kampanyalardan bazılarına örnek verecek olursak;

  •  1 bilet alana 1 bilet bedava,
  • Mobil ödemelere uygun %30 yurtdışı bileti
  • Pegasus Plus Karta özel indirimler,
  • Anneler ve babalar gününe özel kampanyaları uygulanmaktadır.

Bu kampanyalardan ve indirimlerden faydalanmak için hemen bir Tatilyolcusu acentamızı ziyaret edebilir yada  0850 333 44 11 nolu çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

alobilet