Pegasus Kozyatağı 0850 333 44 11 uçak bileti şubesi ofisi bayisi

Kozyatağı Pegasus Uçak Bileti
0850 333 44 11

Havayolu ulaşımı çok hızlı bir ulaşım türüdür. Bu ulaşım türü yıllardır ülkemizde kullanılmaktadır. Bu ulaşım türü ile karayolu ile çok uzun bir zaman diliminde ulaşabildiğimiz yerlere birkaç saat içerisinde varabiliriz. Zaman içinde birçok havayolu şirketi açılmış ve fiyatlar düşmüştür. Bu gibi sebepler ile havayolu ulaşımı zaman içinde çok fazla kullanılmaya başlamıştır. Pegasus Kozyatağı uçak bileti  Esas Holding bünyesinde ortaya çıkmış olan köklü bir kurumdur. 1990 yılından beri hizmet veren firmamız yurt dışında birçok ödül almıştır. 2010 yılından beri kargo hizmeti de vermekte olan firmamız Uluslararası Hava Taşımacı Birliği olan IATA ve CASS üyesi olan bir firmadır. Pegasus en son teknolojiye uygun, konforlu uçaklara sahip bir havayolu firmasıdır. Firmamız yurt içinde ve yurt dışında birçok ofise sahip olan ve bu ofisler ile bilet satışı yapan bir firmadır. Bu ofisler ile bilet satışı dışında rezervasyon da yapılmaktadır. Bu ofislerden birisine örnek olarak Kozyatağı semtinde bulunan ofisler örnek verilebilir. İstanbul’da bulunan Kozyatağı semtinde havayolu firmamıza ait olan 10 tane farklı şube bulunur. Pegasus Kozyatağı uçak bileti almak için bu ofislere uğramanız gerekmektedir.

Pegasus Havayolları Kalitesi ile Seyahat Edin!

Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

Pegasusu havayolları firmamız günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilir. Bizlerde size daha iyi hizmet vermek adına yıllardır çalışmaktayız. Firmamız ile seyahat etmek ve bilet almak için ofislerimizi ve web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet alırken ve seyahat ederken birtakım kurallara uymanız iki taraf içinde kaliteli sonuçlar doğuracaktır. Bu kurallardan bazıları şunlardır:

  • Biletinizin alındığı tarihten itibaren kullanım süresi 1 yıldır.
  • Biletinizin kullanım süresi dolduktan sonra değişim ve iade yapılamaz.
  • Biletinizi kredi kartı ile aldıysanız ve iade etmek istiyorsanız kartta ismi yazan kişi dışında kişiler iade işlemi yapamaz.

Pegasus Kozyatağı uçak bileti
Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

kozyatağı pegasus,

kozyatağı pegasus ofisi

kozyatağı pegasus şubesi

kozyatağı pegasus bayisi

kozyatağı pegasus acentesi

kozyatağı pegasus acentası

kozyatağı pegasus telefonu

kozyatağı pegasus iletişim numarası

kozyatağı pegasus adresi

kozyatağı pegasus bileti nereden alınır

 

24 Saat Çağrı Merkezi | 0850 333 44 11
WhatsApp chat