Pegasus Pendik 0850 333 44 11 uçak bileti şubesi ofisi bayisi

Pendik Pegasus Uçak Bileti
0850 333 44 11

Pegasus Uçak Biletlerinizi tatilyolcusu.com‘dan Alın, Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın

Özellikle yaz aylarında seyahatlerinizin artış gösterdiğinizin farkındayız. Seyahatlerinizin daha konforlu ve hızlı gerçekleşmesini istiyorsanız hava yolu taşımacılığını kullanmanızı öneririz. Özellikle sunduğu uygun fiyatlar ile hem zamandan hem de maddiyatınızdan tasarruf edebileceksiniz. Yurt içi veya yurt dışı fark etmeksizin tüm seyahatlerinizde hava yolu taşımacılığını tercih edebilirsiniz. Yolculuğunuz için yapmanız gereken tek şey öncesinde belirlenmiş uçuş saatleri ve tarihleri arasında size en uygun olanı belirleyerek biletinizi satın almanızdır. Pegasus Pendik Uçak Bileti bulunduğunuz semtte yer alan bayilerden alabileceğiniz gibi, telefon üzerinden kredi kartı bilgilerinizi kullanarak da alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden online olarak bilet alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Size Sunulan İmkânlar

Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

Pegasus Pendik Uçak Biletinizi alırken sahip olduğunuz bazı haklar olduğunu bilmelisiniz. Bu hizmetler arasında yer alan seçenekler ise şunlardır;

  • Rezervasyon değişikliği
  • Bilet İptali ve İade

Karşılaştığınız herhangi bir aksilikten dolayı uçuşunuzu gerçekleştiremeyecek olursanız uçuşunuzu başka bir tarihe erteleyebilir veya biletinizin iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon değişikliği sırasında hizmet tutarları arasında oluşun farklar iade edilir veya yüksek bir meblağda işlem yapmak istiyorsanız ekstra ödeme yapmanız istenir. Biletlerinizi iptal işlemi gerçekleştirmek isterseniz de web sitesi üzerinden iptal ve iade fiyat tablosunu incelemeniz gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için internet sitesini tercih ederseniz ‘Bilet Bilgilerim’ bölümünden ‘Rezervasyon Değişikliği’ seçeneği üzerinden değiştirmek istediğiniz uçuşu seçerek üzerinde işlem yapabilirsiniz. İşlemleriniz gerçekleştirmek için yalnızca PNR kodunuzu ve soyadınızı bilmeniz yeterli olmaktadır. Cep telefonu üzerinden de satış ekibiyle irtibata geçerek bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra satış ofisi üzerinden işlem yapmak istiyorsanız kredi kartınız, nüfus cüzdanı veya pasaportunuz ve e-biletinizin yanınızda bulunması gerekmektedir. Para iade işlemleriniz genellikle yerli bankalar üzerinden 2-3 günde, yurt dışı kökenli bankalar içinse 6-7 günde gerçekleşmektedir. Eğer hava koşulları yüzünden iptal edilen uçuşlardan birinde biletiniz var uçuşunuzdan sonraki üç gün için ücretsiz olarak yeni bilet alma hakkına sahip olursunuz. Pegasus Pendik Uçak Bileti’nizin zorunluluk nedeniyle iptal edildiği zamanlarda bilet fiyatlarınızın kesintisiz olarak size ödenmesini de talep edebilirsiniz.

Pegasus Pendik Uçak Bileti
Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

pendik pegasus,

pendik pegasus ofisi

pendik pegasus şubesi

pendik pegasus bayisi

pendik pegasus acentesi

pendik pegasus acentası

pendik pegasus telefonu

pendik pegasus iletişim numarası

pendik pegasus adresi

pendik pegasus bileti nereden alınır

 

24 Saat Çağrı Merkezi | 0850 333 44 11
WhatsApp chat