Pegasus Şişli 0850 333 44 11 uçak bileti şubesi ofisi bayisi

Şişli Pegasus Uçak Bileti
0850 333 44 11

Pegasus Şişli Uçak Bileti Hattı, yurtiçi ve yurtdışı promosyonlu uçak bileti En Uygun Uçak Biletini Bul!

İş veya özel sebeplerden ötürü sık sık seyahat etmek zorunlu bir hal almış durumdadır. Seyahatiniz esnasında kullanacağınız yöntemler çeşitlilik göstermesine karşın konfor, fiyat ve zamandan tasarruf açısından en avantajlısı uçak ile seyahat etmek olarak görülmektedir. Eğer bu yöntemi kullanacaksanız ikamet ettiğiniz yerde bulunan satış bürolarına giderek bilet satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus Şişli Uçak Bileti alırken internet üzerinden veya cep telefonu üzerinden satış temsilcileriyle yapacağınız görüşme yardımıyla da işlemini yapabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca biletinizi alırken havaalanına gitmeniz gereken saatin bilet saatinden en az 1 saat önce olması gerektiğini unutmayınız. Ulaşımınızı sağlamak için en doğru saati tercih etmeniz önerilir. Uçuşunuza yetişememiş olmanız kendi sorumluluğunuz altında olacağı için bilet iptali ve ya değişikliği işlemi yapılmayacaktır. Ayrıca bilet ücretinizi iade olarak da alamayacaksınız. Bu sebepten ötürü pegasus şişli uçak bileti alırken tarih ve saat seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Önceden yaşanan aksiliklerden dolayı ise uçuşunuzu gerçekleştiremeyecek olursanız müşteri hizmetlerinden yardım alarak uçuş iptal veya rezervasyon değişiklik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Seyahat Paketleri

Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

Pegasus Şişli Uçak Bileti satın alma işlemini gerçekleştirirken size sunulan seyahat paketlerini inceleyerek kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Seyahat paketleri sundukları hizmetlere göre farklılık gösterir. Daha geniş hizmet kapsayan paketlerin ise ücretlendirmesi de daha yüksek olmaktadır. Size sunulan seyahat paketleri arasında yer alan seçenekler ise aşağıda verilmiştir;

Süper Ekonomik Paket: Seyahatiniz esnasında yanınızda bulunduracağınız eşyalarınız 8 kg veya altındaysa bu paket üzerinden alım işlemi gerçekleştirmeniz sizin önce ekonomik olarak daha avantajlı olacaktır. Yalnızca kabin bagajı, uçak bileti ve uçuş puanı kazanma hakkın bu paket içerisinde yer almaktadır.

Ekonomik Paket: Bu seçenek içerisinde ise uçuş bileti, kabin bagajı ve uçuş puanı yanında standart bagaj hakkına da sahip olursun. Yurt içinde 15 kg, yurt dışında ise 20 kg bagajı yanında götürebilirsiniz. Kabin bagajı hakkın ise yine 8 kg olarak mevcut bulunmaktadır. Daha fazla yükün olduğunda ve daha uygun fiyatlar ile uçmak istediğinde tercih edebilirsin.

Ekstra Paket: Daha rahat ve konforlu bir uçuş için daha yüksek fiyatta bir ödeme yaparak bu paketten yararlanabilirsin. 25 kg bagaj hakkı, 8 kg kabin bagajı hakkı yanında sandviç ve sıcak yemek hizmetleri yer almaktadır. Ayrıca istediğiniz koltuk üzerinden uçuş yapabilir ve uçuş değişikliği içinde 2 saat önceden haber vermeniz yeterlidir.

Şişli Pegasus Uçak Bileti
Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

şişli pegasus,

şişli pegasus ofisi

şişli pegasus şubesi

şişli pegasus bayisi

şişli pegasus acentesi

şişli pegasus acentası

şişli pegasus telefonu

şişli pegasus iletişim numarası

şişli pegasus adresi

şişli pegasus bileti nereden alınır

pegasus şişli ofisi

pegasus şişli şubesi

pegasus şişli bayisi

pegasus şişli acentesi

pegasus şişli telefonu

pegasus şişli adresi

pegasus şişli iletişim

pegasus şişli bilet satış yeri

pegasus şişli bileti al

 

 

24 Saat Çağrı Merkezi | 0850 333 44 11
WhatsApp chat