Pegasus Tuzla 0850 333 44 11 uçak bileti şubesi ofisi bayisi

Tuzla Pegasus Uçak Bileti 0850 333 44 11

En uygun uçuşları bul

Şirketimiz üzerinden yurt içi veya yurt dışı seyahatleriniz için uçak bileti temini gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus Tuzla Uçak Bileti alımınızı internet sitemiz üzerinden var olan tüm tarihleri ve tüm uçuş saatlerini inceleyerek yapabilirsiniz. Ayrıca sizin için sunulan hizmetlere göre paket tercihi yapabilirsiniz. Sunulan paketlerin içeriği genişledikçe fiyatlarında artış görülmektedir. Her ekonomik durumdan insan için hazırlanmış paketler yer almaktadır. Yurt içi ve yurt dışı uçuşları için farklılık gösteren hizmetleri dikkatlice incelemenizi öneririz. İkinci olarak yetkili bayiler üzerinden uçak biletinizi temin edebilirsiniz. Müşteri Hizmetlerine 0850 333 44 11 bağlanarak telefon aracılığıyla da satış ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Bilet alım işleminizi gerçekleştirirken bilgilerinizi doğru vermeye özen gösteriniz. Yanlış telefon numarası ve e-mail adresi biletinizin size ulaşmamasına neden olabilmektedir. Online veya telefon ile yaptığınız işlemlerinizde e-mail adresinize e-biletiniz gönderilmektedir. Uçuş bilgilerinizi buradan inceleyebilir ve uçuşunuzu buradan takip edebilirsiniz. Pegasus Tuzla Uçak Biletiniz üzerinden bilet iptal iade işlemi veya rezervasyon değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Ancak aldığınız yeni biletin hizmet ücretine göre ekstra ödeme yapmanız gerekebilir veya ücret iadesi yapılabilir.

Uçuş Hizmetleri

Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

Pegasus Tuzla Uçak Biletinizi alırken size sunulacak olan hizmetleri de önceden belirleyebilir ve daha uygun fiyatlar ile ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmetler arasında şunlar yer almaktadır;
Koltuk Seçimi: Boyunuza göre, daha sakin bir yolculuk isteminize göre veya seyahat ettiğiniz kişi ile birlikte oturmak için uçuş öncesinden koltuk seçiminizi yapabilirsiniz.
Online Yemek Siparişi: Daha uygun fiyatlar ile öncesinden oluşturabileceğiniz menüleri satın alarak uçuşunuz da yemek problemi çekmemeniz sağlanmaktadır. Kahvaltı, ana yemek, salata veya özel yemekler verili tercihler arasındadır.

Bagaj Hakkı Satışı: Aldığınız pakete göre farklı bagaj hakkı size biletiniz ile sunulmaktadır. Eğer daha ağır bir bagajınız olacaksa PNR numaranız ve soyadınız ile internet üzerinden ekstra bagaj satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden aldığınız bagaj hizmet için daha az tutarda bir ödeme talep edileceğini unutmayınız.

Pegasus Tuzla Uçak Bileti
Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

tuzla pegasus,

tuzla pegasus ofisi

tuzla pegasus şubesi

tuzla pegasus bayisi

tuzla pegasus acentesi

tuzla pegasus acentası

tuzla pegasus telefonu

tuzla pegasus iletişim numarası

tuzla pegasus adresi

tuzla pegasus bileti nereden alınır

 

24 Saat Çağrı Merkezi | 0850 333 44 11
WhatsApp chat