Pegasus Ümraniye 0850 333 44 11 uçak bileti şubesi ofisi bayisi

Ümraniye Pegasus Uçak Bileti
0850 333 44 11

Ümraniye pegasus şubemiz sizlere kaliteli ve ekonomik hizmeti sunmaktadır. … pegasus Ümraniye satış noktası, Ümraniye pegasus uçak bileti satış noktası

Bilet alım işlemlerinizi gerçekleştirmek için bulunduğunuz semtte size en yakın olan satış ofisine gidebilirsiniz. Bunun yanında internet veya telefon üzerinizden de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Satış ofisini kullanacaksanız size ait olan bir resmi belgeniz (nüfus cüzdanı veya pasaport) yanınız olmalıdır. İnternet üzerinden işlem yapmak için web sitesi ana sayfa üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden işlem yapmak tüm uçuş seçeneklerini inceleyebilmeniz için daha avantajlıdır. Bilet satın alma işleminizi kendiniz istediğiniz gibi bu seçenek üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. İşleminiz bittikten sonra cep telefonunuz ve elektronik posta adresiniz üzerine uçuş bilgileriniz gönderilecektir. Pegasus Ümraniye Uçak Biletinizi bu yöntemlerin yanı sıra müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz görüşme sayesinde de temin edebilirsiniz. Pegasus Ümraniye Uçak Bileti alım işlemini gerçekleştirirken yalnızca kendiniz için değil başkaları içinde bilet alabilirsiniz. Yalnızca dikkat etmeniz gereken nokta yolcu bilgilerine kendi bilgilerinizi değil yolculuğu gerçekleştirecek kişinin bilgilerini vermeniz gerekmektedir.

Check-in Hizmeti

Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

Bu işlem sizin yolculuğa katılıp katılamayacağınızın anlaşılması için gerçekleşmektedir. Uçuş saatinizden en geç 1 saat öncesinde havaalanında bulunup check-in işlemini gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Eğer Check-in işlemini zamanında gerçekleştiremezseniz uçuşa katılamazsınız. Bagaj teslimi yapacak yolcuların ise 1.5 saat öncesinden havaalanında bulunması gerekmektedir. Unutmayınız ki güvenlik kontrolleri de havalimanında uçağa binişinize kadar zamanınızı alabilecek işlemlerdir. Bunun yanında sizlere sunulan diğer bir hizmet online check-in hizmetidir.Pegasus Ümrani Uçak Bileti alım işleminizi gerçekleştirdiğiniz andan uçuşunuza 40 dakika kalana kadar online checc-in işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle yalnızca kabin bagajı olan yolcular için bu işlem oldukça vakit kazandırır. Cep telefonunuz veya bilgisayarınız üzerinden online check-in gerçekleştirerek dilerseniz telefona gönderilen kod ile uçağa binebilir dilerseniz de havalimanları bulunan bilet makinelerinden PNR’nizi girerek biletini alabilirsiniz. Ayrıca online check-in yapan ypolcularımız ekstra uçuş puanı kazanma avantajına da sahip oluyorlar.

Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

ümraniye pegasus

ümraniye pegasus ofisi

ümraniye pegasus şubesi

ümraniye pegasus bayisi

ümraniye pegasus acentesi

ümraniye pegasus acentası

ümraniye pegasus telefonu

ümraniye pegasus iletişim numarası

ümraniye pegasus adresi

ümraniye pegasus bileti nereden alınır

pegasus ümraniye

pegasus ümraniye bilet al

pegasus ümraniye şubesi

pegasus ümraniye telefonu

pegasus ümraniye iletişim

pegasus ümraniye ofisi

pegasus ümraniye acentesi

pegasus uçak biletleri

pegasus ümraniye bilet satış hattı

 

24 Saat Çağrı Merkezi | 0850 333 44 11
WhatsApp chat