Pegasus Üsküdar 0850 333 44 11 uçak bileti şubesi ofisi bayisi

Üsküdar Pegasus Uçak Bileti
0850 333 44 11

Pegasus Üsküdar Uçak Bileti Şubesi Pegasus Üsküdar yurt dışı bilet büro. Pegasus Üsküdar 7/27 çağrı merkezi. Pegasus Üsküdar yurtiçi uçak bileti

Yolculuklarınızı uçak kullanmak için öncelikle bilet alım işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Pegasus Üsküdar Uçak Biletinizi almak için sizlere farklı seçenekler sunmaktayız. Dilerseniz satış ofisleri üzerinden işlemlerinizi nüfus cüzdanınız, pasaportunuz veya ehliyetiniz ile gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesi üzerinden kimlik bilgileriniz ile de alım işlemini tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında müşteri hizmetleri servisine bağlayarak telefonunuz aracılığı ile de biletinizi alabilirsiniz. Yolculuğunuzu gerçekleştirirken hava yolu taşımacılığını kullanmanız birçok alanda sizin avantajınıza olacaktır. Öncellikle diğer seçeneklere göre oldukça kısa bir sürede arzu ettiğiniz yere ulaşmış olacaksınız. Size sunulan hizmetler ile konforlu bir yolculuk gerçekleştireceksiniz. Bunun yanında özellikle çok sayıda uçuş şirketi arasındaki rekabetten ötürü uygun fiyatlar üzerinden alacağınız biletiniz ile ekonomik bir seyahat yapmış olacaksınız. Pegasus Üsküdar Uçak Biletinizi almadan önce havaalanı ulaşımınızı nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenmenizi tavsiye ederiz. Günümüzde belediye otobüsleri yanında belirli saat dilimler içinde kalkan özel havaalanı servisleri sayesinde ulaşımınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Durumlarınız İçin Hizmetler

Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

Pegasus Üsküdar Uçak Bileti alım işleminizi gerçekleştirirken belirtmeniz gereken veyahut daha sonra müşteri hizmetleri aracılığıyla belirtebileceğiniz bir takım özel durumlarınız için hava yolu şirketi sizlere alternatifler sunmaktadır. Bu durumlardan bazıları şöyledir;

  • 2-12 yaş arasındaki çocuklar için: Eğer çocuğunuz yalnız uçuş yapmak zorundaysa bunu hava yolu şirketi sağlayabilmektedir. Online olarak 2 veya 12 yaşındaki çocuğunuza ilet almanız mümkün değildir. Bu yüzden müşteri hizmetleri ile görüşerek bilet alım işlemini çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tekerlekli Sandalye Talebi: Eğer uçuş esnasında tekerlekli sandalyeye bağlı kalmanız gerekiyorsa bu seçenek de mevcut hizmetler arasında yer almaktadır. Yapmanız gereken şey bilet alım işleminizde bunu bildirmenizdir. Veyahut çağrı merkezi ile iletişime geçerek uçuşunuzdan en az 48 saat önce tekerlekli sandalye talebinizi iletmeniz gerekir. Yalnızca uçağa gelene kadarki sorumluluğunuz size aittir.
  • Evcil hayvanlarınız için seyahat: Kediniz, kuşunuz veya köpeğiniz için sizin ile seyahat etme imkânı bulunmaktadır. Taşımak istediğiniz evcil hayvanınızın kimliği ve aşı kartı olmak zorundadır. Sizin temine ettiğiniz taşıma kutularıyla taşınabilirler. Bir kabin için en fazla 3 evcil hayvan taşınabilmektedir. Tek kafes içinde en fazla iki evcil hayvana yer verilebilir. Eğer yurt dışına seyahat edecekseniz evcil hayvanınızın pasaportunun da bulunması gerekir. 8 kg kadar olan evcil hayvanlarınızın yanınızda geleceğini önceden bildirmelisiniz. 8 kg üstü hayvanlarınız için ise kargo hizmeti sağlanmaktadır.

Pegasus Üsküdar Uçak Bileti Şubesi
Çağrı Merkezi : 0850 333 44 11

üsküdar pegasus,

üsküdar pegasus ofisi

üsküdar pegasus şubesi

üsküdar pegasus bayisi

üsküdar pegasus acentesi

üsküdar pegasus acentası

üsküdar pegasus telefonu

üsküdar pegasus iletişim numarası

üsküdar pegasus adresi

üsküdar pegasus bileti nereden alınır

 

24 Saat Çağrı Merkezi | 0850 333 44 11
WhatsApp chat