Atlasjet İndirimli grup rezervasyon 0850 333 44 11

Atlasjet Atlasglobal Grup Rezervasyon

0850 333 44 11

atlasjet veya atlasglobal havayollarına ait 15 kişi üzerindeki grup rezervasyon işlemlerinizi en uygun ve ucuz fiyatlarla 0850 333 44 11 nolu telefonumuzdan rezervasyon yapabilir ve satın alabilirsiniz.

atlasjet grup rezervasyon fırsatları

atlasjet grup rezervasyon kampanyaları

atlasjet grup rezervasyon avantajları

atlasjet grup rezervasyon ucuz rezervasyonlar

atlasjet grup rezervasyon faydaları

 

Atlasglobal atlasjet 14 Mart 2001’de Türkiye’de “Tarifesiz İç Hat ve Dış Hat Uçuşlarda Yolcu ve Kargo Taşımacılığı” gerçekleştirmek üzere kurulmuştur ve ilk uçuşunu 1 Haziran 2001’de gerçekleştirmiştir. Atlasglobal atlasjet iç ve dış hat tarifeli uçuşlarına 2004 yılında yolculara uçakta uluslararası kalite ve konfor standartları sunmak amacıyla başlamıştır.Atlasglobal atlasjet profesyonel pilot ve kabin ekibi eğitimi sunmak için AFA’yı (Atlantik Uçuş Okulu) ve oldukça deneyimli ve sertifikalı mühendis ve teknisyen ekibinin atlasjet Atlasglobal’in yanı sıra çeşitli uluslararası Atlasglobal atlasjet grup rezervasyon havayollarına bakım hizmetleri sunduğu ATS Team’i kurmuştur.Atlasglobal atlasjet Türkiye’de IOSA sertifikalı ilk IATA üyesi özel havayolu olmuştur ve kısa bir süre içerisinde uçuşlarını %80 artırmıştır. İki uçak ile faaliyete başlayan Atlasglobal atlasjet filosunu 26 uçağa çıkartmıştır. atlasjet Atlasglobal 35 farklı ülkede 50’den fazla noktaya uçmaktadır. Türkiye içerisinde ve Asya, Rusya, BDT Bölgesi, Orta Doğu ve Avrupa’ya tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Atlasmiles  grup rezervasyon Sadakat Programı ile uçuşlarınızdan ve alışverişlerinizden toplayacağınız miller ile ücretsiz uçak biletinizi temin edebilecek, indirim dönemlerinde atlasmile Atlasglobal atlasjet grup rezervasyon kartınız ile avantajlardan yararlanabileceksiniz.Seyahatinizi daha konforlu ve ayrıcalıklı hale çevirmeyi hedefleyen  havayollarının sadakat programı  grup rezervasyon atlasmiles, yolcularına eşsiz bir uçuş deneyimi sunuyor.Atlasglobal Atlasglobal atlasjet grup rezervasyon havayolları ile gerçekleştireceğiniz uçuşlarınızdan mil kazanacak ve özel fırsatlardan yararlanacaksınız. Ayrıca artan program ortağı havayolları ile

 

24 Saat Çağrı Merkezi | 0850 333 44 11
WhatsApp chat