Varşova uçak bileti 0850 333 44 11 Polonya Varşova ucuz uçaklar ekonomik uçuşlar indirimli uçak biletleri en ucuz bilet fiyatı bayisi ofisi şubesi telefonu acentesi

POLONYA VARŞOVA BİLET HATTI

0850 333 44 11

polonya uçak biletleri

polonya ucuz uçaklar

polonya ekonomik uçak biletleri

polonya en ucuz uçak bileti

polonya uçak seferleri

polonya uçak saatleri

polonya uçak bileti satış yeri

polonya uçak bileti satış ofisi

polonya uçak bileti acentesi

polonya uçak bileti bayisi

polonya uçak bileti telefon numarası

varşova uçak biletleri

varşova ucuz uçaklar

varşova ekonomik uçak biletleri

varşova en ucuz uçak bileti

varşova uçak seferleri

varşova uçak saatleri

varşova uçak bileti satış yeri

varşova uçak bileti satış ofisi

varşova uçak bileti acentesi

varşova uçak bileti bayisi

varşova uçak bileti telefonu

Varşova Hakkında…

Varşova(Lehçe: Warszawa), Polonya’nın başkenti olup, aynı zamanda ülkenin en büyük şehridir. Toplamda nüfusu 2 milyon 785 bin’dir.  Varşova Metropolitan Bölgesi (Lehçe: Obszar Metropolitalny Warszawy) ise 6,100.43 kilometrekarelik bir alana yayılmıştır. Avrupa Birliği’ne üye ülkelerin şehirleri arasında Varşova nüfusu bağlamından en büyük 9. şehirdir. Varşova şehir içinde 18 semt bulunmaktadır.

Varşova’nın İklimi…

Kış aylarında ciddi soğukların hissedildiğini söyleyebiliriz. Sıkı giyinmenizi tavsiye ederiz. Nisan ayından sonra yavaş yavaş ince ceketler giyilmeye başlanıyor. Mayıs ayı itibaren ise artık kısa kollu giyebiliyoruz. Temmuz ayında ise yağışlı bir iklim var. Havalar genelde güzel oluyor yaz aylarında. Ancak yağmur yağışı da görülüyor, sık sık.

Varşova’nın turizm adına önemi…

Doğu Avrupa turlarının en kapsamlıları Polonya’nın Başkenti Varşova’da yapılır. Yaz ve güz ayları yağışlı geçtiği için, oldukça yeşil bir yapıya sahiptir. Hem şahane parkları hem de nehir manzaralı güzel mekanları ile turistleri cezbeden Varşova, hem modernliği hem de tarihi ile turistleri ziyaretleri için bekliyor.

24 Saat Çağrı Merkezi | 0850 333 44 11
WhatsApp chat